خانه / درباره ما

درباره ما

گروه ورزشی(بی فیت ) BEEFIT با حضور با سابقه ترین مربیان فدراسیون های ورزشی و با هدف ارتقای سطح پیشرفته ورزشکاران پا به عرصه فعالیت های گذاشت.

BEEFIT تلاش می کند با ایجاد بستری هدفمند سطح آگاهی های فردی و اجتماعی را در زمینه های علوم ورزشی، تندرستی، بهداشت و تناسب اندام افزایش دهید. جامعه هدف BEEFIT تمام اقشار جامعه می باشد. محتوای سایت حاصل ترجمه مقالات معتبر خارجی، تألیف مطالب و نوشته های علمی توسط تیم مربیان BEEFIT و استفاده از منابع کتابخانه ای معتبر می باشد.
عضویت در کانال خبری تلگرام : beefit بی فیت مهدی طاهریان مرکز مشاوره ورزشی بی فیت فیتنس تناسب اندام بدنسازی چاغی لاغری رژیم غذایی

در شهریور ماه سال 1387 طرح تنظیم رژیم غذایی وتنظیم برنامه تمرین اینترنتی که امکان دریافت از طریق پر کردن فرم درخواست و پرداخت هزینه و پس از آن دریافت رژیم غذایی و برنامه تمرین از طریق ایمیل و خدمات دیگر سایت BEEFIT گردید. از آنجایی که هر رژیم غذایی نیاز به کارشناس تغذیه دارد نظارت بر تنظیم رژیم غذایی زیر نظر کارشناسان تغذیه ورزشی انجام می گیرد و بر اساس اطلاعات خاص ورزشکار رژیم یا برنامه تمرینی مخصوص آن فرد تنظیم می شود.

برنامه رژیم غذایی و تمرین 09337202420

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-مدلینگ

سایت-گروه-ورزشی-بی-فیت

telegramاینستاگرام گروه ورزشی بی فیت

کانال آپارات گروه ورزشی بی فیت

صفحه فیس بوک گروه ورزشی بی فیت

يوتيوب گروه ورزشی بی فیت

توییتر گروه ورزشی بی فیت

گوگل پلاس گروه ورزشی بی فیت

ایمیل گروه ورزشی بی فیت

 

منتظر تماس شما هستیم
Open chat
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین