آلوورا
آلوورا محصول طبیعی گروه ورزشی بی فیت

آلوورا

آلوورا محصول طبیعی گروه ورزشی بی فیت

آلوورا محصول طبیعی گروه ورزشی بی فیت

آلوورا محصول طبیعی گروه ورزشی بی فیت

گروه ورزشی بی فیت در ابتدای شروع به فعالیت از محصولات طبیعی وگیاهی برای بالا بردن سطح سلامت جامعه استفاده کرده است و از تولید تا فروش محضولات تاثیر گذار بر سلامتی فعالیت کرده است.
گروه ورزشی بی فیت با همکاری و مشارکت متخصصین و دانش آموختگان دانشگاه های کشور، آماده خدمت رسانی در عرصه ی فروش تمامی محصولات آلوورا از جمله فروش آلوورا می باشد.
آلوورا

آلوورا

آلوورا چیست؟

آلوورا گیاهی است دارای ظاهری بوته ای انبوه، شاداب و سرسبز که ارتفاعی در حدود ۶۰ سانتی متر داشته، ساقه ی آن چوبی است و ضخامت آن حدود ۶ الی ۱۲ سانتی متر می باشد، برگ های نیزه ای دارد و مستقیما رشد کرده و به ساقه متصل می باشد.  ظاهر گیاه الوورا شبیه کاکتوس بوده و برگ های آن آبدار و گوشتی می باشد. از آنجا که این گیاه آب دوست است، ریشه های آن بیشتر بصورت افقی در خاک گسترش پیدا می کنند تا بتوانند حداکثر آب موجود در خاک را دریافت کنند. گیاه آلوورا مخصوص مناطق بیابانی است و به آن زنبق صحرایی هم می گویند. آلوئه ورا گیاهی درمانی است و مزه ای تلخ دارد. گیاه آلوئه ورا سابقه ای طولانی در طب گیاهی دارد و حدود ۴۰۰ گونه از آن شناخته شده است. در ایران نیز آلوورا در مناطق جنوبی مانند هرمزگان و بوشهر می روید. اشکال مختلف بوته ای آلوورا بصورت درختچه ای و درختی می باشد.

علاوه بر مصارف مستقیم ژل آلوورا، از عصاره ی آلوورا در تهیه ی داروهای گیاهی نیز استفاده می شود. بیشتر گونه های گیاه آلوئه ورا را می توان در طب گیاهی مورد استفاده قرار داد. با بریدن برگ آلوئه ورا می توان ژل آلوئه ورا را از آن استخراج کرده که اثار دارویی و درمانی بسیاری دارد، از جمله برای درمان زخم، عفونت و سوختگی.

فروش آلوورا

فروش آلوورا

محصولات موجود:

۱_برگ آلوورا

به صورت تک وعمده

۱.۱تک برگ آلوورا

۱.۲یک کیلو آلوورا

۱.۳دو کیلو آلوورا

۱.۴پنج کیلو آلوورا

۱.۵ده کیلو آلوورا

۱.۶بیست کیلو آلوورا

۱.۷پنجاه کیلو آلوورا

۱.۸صد کیلو آلوورا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Call Now Buttonمنتظر تماس شما هستیم
Open chat
مشاوره آنلاین
مشاوره و فروش آنلاین آلوورا