خانه / گوناگون / معرفی کتاب ورزشی / دایرة المعارف قدرت و عضله
دایرة المعارف قدرت و عضله
دایرة المعارف قدرت و عضله

دایرة المعارف قدرت و عضله

دایرة المعارف قدرت و عضله

جیم اِستوپانی، مدرک دکترای خود در رشته فیزیولوژی ورزشی را از دانشگاه کانِکتیکات دریافت کرد. او پس از پایان تحصیلات، فعالیت‌های پژوهشی خود را در آزمایشگاه معتبر جان. بی پیِرس و گروه فیزیولوژی سلولی و مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه یِیل (YALE) ادامه داد و به بررسی اثرات ورزش و رژیم غذایی بر تنظیم ژنی در بافت عضلانی پرداخت. دکتر استوپانی به‌واسطه پژوهش‌های نوآورانه‌اش، جایزه «پژوهشگر پیشرو گاتورِید» در رشته علوم ورزشی را در سال ۲۰۰۲ از انجمن فیزیولوژی آمریکا دریافت کرد. همچنین، او از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۳ به‌عنوان ویراستار علمی ارشد در مجله‌های ماسل اند فیتنس و فلکس فعالیت می‌کرد. جیم استوپانی در حال حاضر به‌عنوان مالک شرکت مکمل‌های غذایی JYM و پایگاه اینترنتی jimstoppani.com مشغول به فعالیت است.
دکتر استوپانی تاکنون هزاران مقاله را در زمینه‌های علم تمرین، تغذیه و سلامتی به رشته تحریر درآورده و در تالیف چندین کتاب هم به‌عنوان همکار با مولفان دیگر همکاری داشته است. با این حال، دایرة‌المعارف قدرت و عضله را شاید بتوان نقطه اوج فعالیت‌های علمی او در زمینه بدنسازی و تناسب‌اندام دانست؛ این کتاب تمام جنبه‌های تمرین قدرتی برای عضله‌سازی و افزایش قدرت را، بر اساس یافته‌های علمی، بررسی و تشریح می‌کند و از این جهت تقریبا بی‌نظیر است. به‌طور خلاصه، این کتاب یک مرجع تمرینی تمام‌عیاراست.

کتاب دایرة المعارف قدرت و عضله اثر جیم استوپانی با ترجمه داود بیات به تازگی منتشر و با قیمت ۳۴۹۰۰۰ تومان، روانه بازار کتاب شده است.

  • برنامه رژیم غذایی و تمرین 09337202420

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*